Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych i dobrodziejstwo płynące z wielkich elementów wzmacniających, jakie wydobywają się w tymże serum sprawiają, iż zaraz po pierwszej aplikacji może i odczuwać różnicę. To świetna formuła, która spędza się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w dobrych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To wprawdzie wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skojarzonych z nimi zalety. Wyciągi z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, sok z nasion róży doprowadza do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C i E efektywnie zabezpiecza włosy przed niszczycielskim wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co czyni niezbyty dowód iż warto skorzystać z atutów tego specyfiku osobiście.

Vivese Senso Duo Oil

ProEngine Ultra

Revitalum Mind-Plus

Vivese Senso Duo Shampoo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *